Rekrutacja na rok szkolny 2020/21

 

.

 

OGŁOSZENIE

 

w sprawie rekrutacji

 

do Miejskiego Przedszkola nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi

 

 im. „Pluszowego Misia” w Ciechanowie na rok szkolny 2020/2021.

 

Informujemy, że wniosek o przyjęcie dziecka do przedszkola można pobrać ze strony internetowej www.mp4ciechanow.pl

 

lub w sekretariacie  od dnia 20 stycznia 2020r.

 

 

 

Wnioski prosimy składać w sekretariacie przedszkola

 

w dniach 20 stycznia- 21 lutego 2020r.

 

 

 

 

 

Warsztaty

 

Warsztaty Bożonarodzeniowe

 

Zapraszamy wszystkich chętnych rodziców wraz z dziećmi do udziału w warsztatach bożonarodzeniowych, które odbędą się 28.11.2019r.(czwartek) o godz. 15.30 .  Prosimy przynieść ze sobą potrzebne materiały do wykonania swojego świątecznego stroika lub innej ozdoby. Przedszkole zapewni materiały plastyczne tj. farby, bibuły, kolorowe kartki, klej, nożyczki, plastelina. Stroiki zostaną wystawione na kiermasz świąteczny, który odbędzie się w naszym przedszkolu.

 

Świetna zabawa oraz świąteczny nastrój gwarantowany,

 

serdecznie zapraszamy!

 

Rada Rodziców, Dyrektor i Rada Pedagogiczna

 

Cała Polska czyta dzieciom :)

Mowy, empatii ani zachowań społecznych – czyli tego, co czyni nas ludźmi – nie można się nauczyć z mediów i urządzeń, do tego potrzebna jest bliska, emocjonalna więź z żywym dorosłym, jego przykład i tysiące godzin ćwiczeń w mówieniu i słuchaniu.

 

Zapraszamy bardzo serdecznie do głośnego czytania wszytskich chętnych RODZICÓW, DZIADKÓW, KREWNYCH w ramach akcji ,,Cała Polska czyta dzieciom''.

Dogodny dla Państwa termin konsultujemy z Nauczycielką grupy.

ZAPRASZAMY! :) 

 

 

Jeżeli od najmłodszego wieku będziemy im codziennie czytać, i jeśli będą widziały, że my także sobie czytamy – wychowamy czytelników, bo dzieci będą postrzegały czytanie jako coś naturalnego i ważnego, skoro tak traktują je dorośli.

 

 

 

PRZEDSZKOLNY PUNKT WYMIANY KSIĄŻEK

Prosimy chętnych rodziców wraz z dziećmi              o przyniesienie do przedszkola przeczytanych i już nieużywanych książek. Zostaną one wystawione  na głównym holu przedszkola w celu wypożyczania do domu przez zainteresowane dzieci. Książki prosimy przynosić do grupy Maluszków, w której zostaną przekazana szczegółowe informacje.

Zachęcamy serdecznie do współpracy! 

 

Korki i zakrętki dla Franka

Zachęcamy wszystkich do wsparcia akcji zbierania plastikowych korków i zakrętek  dla 5-letniego Franka wychowanka naszego przedszkola walczącego z niepełnosprawnością ruchową. To, co dla nas jest odpadem,  pomoże chłopcu i jego rodzinie. Zebrane korki można dostarczać do przedszkola, my przekażemy je we właściwe ręce.

Serdecznie dziękujemy w imieniu Franka.